موضوع

واقعیت رفتار آمریکا با ایران در منطقه تحقق خاور میانه جدید است

New-Middle-East2

واقعیت رفتار آمریکا با ایران در منطقه تحقق خاور میانه جدید است و بحران سازی برای تجزیه کشورهای منطقه و استفاده از اختلافات قومی و مذهبی و اکنون شدت دادن آن با مسابقه برای مالکیت منابع طبیعی بین آنها.

بیچاره سعودی که غافل است از مرحله بعدی که خودش است و در رویای خاورمیانه جدید می خواهند سه منطقه جدید در حوزه کنونی عربستان تشکیل دهند.


اما آنچه جای تاسف است ضعف و کمبودها در داخل ایران است که ریشه تحریمی و خارجی ندارد و مشکلات فرهنگی و ضعف مدیریتی و سو مدیریتی است.

☀مردم و نخبگانی که از دو سو در فشار هستند اگرچه قطعا راه حلی پیدا خواهند کرد,اما تلفات چقدر باشد خدا می داند💣 ……؛

 

………………

 


ظریف: خیال نکنید اگر روحانی رفت و اصولگرایان آمدند موفق می‌شوند 🔹ما در ایران از اصولگرا، اصلاح‌طلب، بی‌خط، مخالف جمهوری اسلامی ایران و یا مخالف دولت همه در یک کشتی نشسته‌ایم و اکنون هدف دشمنان نه نظام ایران، نه دولت روحانی، بلکه هدف ایران است. این ایران است که اکنون برای تحقق برخی از اهداف و تمایلات مانع است، می‌خواهند ایران را نابود کنند.

 

واقعیت رفتار آمریکا با ایران در منطقه تحقق خاور میانه جدید است و بحران سازی برای تجزیه کشورهای منطقه.👇 بیچاره سعودی که غافل است از مرحله بعدی که خودش هست. اما آنچه جای تاسف است ضعف و کمبودها در داخل است که ریشه تحریمی و خارجی ندارد و مشکلات فرهنگی و ضعف مدیریتی و سو مدیریتی است. ☀مردم و نخبگانی که از دو سو در فشار هستند قطعا راه حلی پیدا خواهند کرد,اما تلفات چقدر باشد خدا می داند💣 ……؛ ظریف: خیال نکنید اگر روحانی رفت و اصولگرایان آمدند موفق می‌شوند 🔹ما در ایران از اصولگرا، اصلاح‌طلب، بی‌خط، مخالف جمهوری اسلامی ایران و یا مخالف دولت همه در یک کشتی نشسته‌ایم و اکنون هدف دشمنان نه نظام ایران، نه دولت روحانی، بلکه هدف ایران است. این ایران است که اکنون برای تحقق برخی از اهداف و تمایلات مانع است، می‌خواهند ایران را نابود کنند. @sayyid.mohsen.madani #ایران #مشکلات #تحریم #ارز #فساد #آمریکا #سعوی #عربستان #یمن #سوریه #اروپا #سیاست #مکر #خاورمیانه #politics #iran #usa #sanctions #un #eu #middle_east #tehran #dc #Washington

A post shared by سیاست و انرژی☀S.Mohsen Madani (@sayyid.mohsen.madani) on

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>